KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 7897456
nr 789 7456
Blandteknik
Kvinnoporträtt, 1800-tal, 40x33
Utrop:
1.000 kr
Såld:
1.800 kr
måndag 5 november 2012
kl 18:49:39
700 kr
900 kr
900 kr
1.200 kr
1.100 kr
1.300 kr
1.400 kr
1.500 kr
1.600 kr
1.700 kr